Novinky

ActiFry: urobte revolúciu vo vašich kuchárskych návykoch!

Zjednodušenie zdravého a vyváženého stravovania: urobte revolúciu vo vašich kuchárskych návykoch!

Na predsavzatie zdravšie sa stravovať niet vhodnejšej doby, ako je Nový rok. Bohužiaľ, nie vždy na to máme dostatok času či inšpirácie. Tak prečo nezačať tento rok otestovaním varného procesu dva v jednom s ActiFry 2 v 1?

Aj zdravé stravovanie môže byť s ActiFry 2v1

veľmi chutné Prečo sa nepripojiť k viac ako šiestim miliónom používateľov na celom svete? Ak si myslíte, že stravovať sa zdravo a chutne je nemožné, budete prekvapení, keď vyskúšate ActiFry 2 v 1. Myšlienka je jednoduchá: ActiFry 2 v 1 nielenže uvarí vaše mäso a prílohu naraz, ale uvarí to aj zdravo! Jedna lyžica špeciálneho oleja ActiFry stačí na uvarenie celého pokrmu.

Či už chcete sladké alebo slané jedlo, chutné nápady sa nikdy nevyčerpajú. Nielenže znovu objavíte radosť z jedenia hranolčekov a kroketiek, môžete vyskúšať aj naše nové zdravé recepty z celého sveta, ktoré si čoskoro získajú celú vašu rodinu. Buďte kreatívni a využívajte olivový, arašidový či dokonca hroznový olej a každé vaše jedlo bude nový zážitok! Na vašom jedálnom lístku sa odteraz objavia ryby, mäso či zelenina, na aké si len pomyslíte. Budete si môcť dokonca zdravo pripraviť aj vaše obľúbené sladké dobroty!

ALL RIGHTS GIVEN