Inovácie Tefal, Novinky

Thermo-spot®

Využite vašu panvicu čo najlepšie

Pri zahrievaní panvice často uvažujete, kedy je správny čas na pridanie mäsa, vajíčok či iných surovín. Je dostatočne horúca alebo je už príliš rozpálená? Aby sme vám zjednodušili život, vytvorili sme Thermo-spot®, účinný a nenáročný spôsob varenia.

Thermo-Spot®, inovácia spoločnosti Tefal, ktorá uľahčuje varenie

 Ako pri všetkých našich inováciách aj Thermo-Spot® sme vyvinuli s cieľom zjednodušiť váš každodenný život, aby ste pri varení čo najlepšie využívali vašu panvicu. Vďaka tomuto špeciálne navrhnutému indikátoru zistíte, že uvariť dokonalé jedlo je úplne jednoduché!

thermospotNápad s Thermo-Spot® je prostý: pri zahrievaní panvice vám ukazovateľ na jej dne dá vedieť, keď panvica dosiahne požadovanú teplotu. Kľúčom k dobrému vareniu je správne predhriatie. Keď je panvica už dostatočne horúca, malý krúžok celý sčervenie a vy budete vedieť, že celá panvica dosiahla tú správnu teplotu.

Väčšina modelov panvíc značky Tefal vrátane panvíc na palacinky je vybavená ukazovateľom Thermo-Spot®, aby ste mohli doviesť varenie všetkých vašich jedál – či už mäsa, zeleniny alebo chutných palaciniek pre svoje deti – do dokonalosti.

Ak chcete zistiť viac informácií, pozrite si video!