Novinky

Vaše každodenné raňajky!

Bread infography

Pre optimistický začiatok dňa si upečte na raňajky vlastný chlebík!

Aby ste deň začali tou správnou nohou, nie je nič lepšie, ako mať na raňajky čerstvý, teplý chlieb a dostatok času, aby ste si vychutnali každé sústo. Chlieb plný vitamínov, vlákniny, sacharidov, proteínu a minerálov je ideálnou voľbou pre celú rodinu. Každá krajina má vlastný spôsob prípravy tohto jednoduchého pokrmu.

Všetky druhy chleba, presne tak, ako to máte radi.

Všade vo svete sa chlieb objavuje v nespočetných podobách. Od indického chleba naan po francúzsku bagetu, pričom nesmieme zabudnúť na tradičný biely bochník, teraz si môžete vychutnať rozličný druh chleba pri každom jedle vrátane raňajok. Či už preferujete chrumkavú hrianku priamo z hriankovača alebo kúsok mäkkej bagetky potretej maslom a džemom, chlieb je vaším najlepším spojencom ako začať deň s úsmevom na tvári.

Môžete si takisto vybrať z rozmanitých príchutí. Ak máte radi krajec chleba, môžete si ho teraz vychutnať v celozrnnej podobe či dokonca bez kôrky! Prečo si neupiecť svoj vlastný chlebík? Doprajte si vlastnú piecku chleba, a budete tak môcť vyskúšať mnoho rozličných receptov na chlieb a večer si upiecť na raňajky vlastný bochník. Môžete si vybrať suroviny, hmotnosť aj spôsob upečenia kôrky, presne tak, ako sa vám to vyhovuje!

Niet nad chuť čerstvej bagety alebo teplého bochníka cez víkend, skúste preto aspoň raz týždenne zamieriť do vašej obľúbenej pekárne pre čerstvý chlieb priamo z vašej rúry. Vďaka tomu budete mať šancu vyskúšať nové druhy a zároveň si vychutnať moment dokonalého potešenia.

Ak sa chcete dozvedieť o chlebe viac, pozrite si náš informačný leták a budú sa vám zbiehať sliny.

Aby ste si čo najlepšie vychutnali svoj raňajší chlieb, podávajte ho s horúcim nápojom z kávovaru alebo varnej kanvice presne podľa vašej chuti.

Discover everything about the crunchy life !