Môj prvý byt

Vaše základné vybavenie na prežitie!

Práve ste sa presťahovali: Tu je niekoľko kuchynských potrieb, ktoré budete určite používať každý deň!

Práve sa sťahujete, alebo ste sa nasťahovali do nového bytu. Niekedy je ťažké zistiť, ktoré veci sa vám skutočne zídu, a ktoré zostanú zabudnuté v zásuvke. Tu je zopár tipov.

Your survival kit Kuchyňa – srdce každého domova!

Pri prvom vlastnom bývaní len ťažko odhadnete, čo budete a čo nebudete potrebovať, najmä v kuchyni. Zo základných vecí celkom iste investujte do dobrých panvíc a hrncov rozličných veľkostí. Bezpochyby budete potrebovať kanvicu alebo kávovar (alebo oboje!) a tiež hriankovač. A nezabudnite na drobné kuchynské pomôcky, ktoré vám zjednodušia život: sitko, stierka, vývrtka, škrabka a podobne. Ak máte rúru, nezabudnite si kúpiť riad vhodný do rúry, ako aj plechy na koláče či muffiny, ak radi pečiete.

Žehlička, váha… dôležité vybavenie do každej novej domácnosti!

 Hoci nie sú nevyhnutné, niektoré veci sa vám pri zariaďovaní nového domova veľmi zídu. Žehlička nepochybne príde vhod (dobrou voľbou môže byť aj parná stanica, ak často žehlíte), ako aj váha, ktorá sa tiež niekedy určite zíde. Ak radi pozývate priateľov na večeru, prístroj na grily či palacinky sendvičovače sú originálny spôsob, ako rozprúdiť zábavu!

Celý súbor nájdete tu !