Novinky

Všetci nastupovať do grilovacieho vlaku!

Či už ste gurmán, stravujete sa zdravo, alebo si dávate pozor na váhu, grilovanie je určené aj pre vás! Od romantických večerí po rodinné obedy, pri grilovaní sa zachovávajú všetky chute a živiny. Grilovanie je nekonečne všestranné – či už pripravujete mäso, ryby alebo zeleninu.

Skvelé pre oslavy, skvelé pre vašu postavu!

Zhromaždite celú rodinu okolo grilu a servírujte ryby, morské plody, mäso a zeleninu pripravenú bez akýchkoľvek tukov! Samozrejme, ak si dávate pozor na postavu alebo zdravie, vyberte si chudšie kúsky mäsa namiesto tučných druhov, ako sú klobásky. Využite svoju predstavivosť a urobte so zeleniny stredobod záujmu – napríklad misa zeleninových kebabov urobí dojem na všetkých vašich hostí, starých aj mladých! Grilovanie pomáha zachovať všetky vitamíny a minerály rozpustné vo vode – dokonca aj tie, ktoré sú citlivé na teplo, ako sú vitamíny A, C, B1, B5 a B9.

Friends having meal
Už nemusíte čakať na leto, aby ste si mohli užiť skvelú grilovačku! Vnútorné grily sa môžu využívať počas celého roka a sú skvelé na oslavy a rodinné stretnutia. Všetci sa tak môžu stretnúť a ugrilovať si mäso či zeleninu podľa vlastného výberu. A nezabudnite na domáce omáčky – vaša tradičná domáca majonéza (odkaz na článok o majonéze) bude určite všestranným víťazom!