Novinky

Zmeňte svoju kuchyňu na továreň na čokoládu!

Povedzme si to na rovinu, či už ste rodič, dieťa alebo starý rodič – milujete čokoládu! Ak neustále bažíte po nových receptoch a nápadoch, ako uspokojiť vašu chuť na sladké, zaobstarajte si súpravu silikónových formičiek a zmeňte svoju kuchyňu na scénu z filmu Charlie a továreň na čokoládu!

Vezmite silikónové formičky, správne suroviny a štipku predstavivosti…

Chocolate lovers

Či už je to na Jakubkovu narodeninovú oslavu alebo Eminu tínedžerskú párty, budete vyzbrojení a pripravení vďaka praktickým a jednoduchým formy na pečenie! V rôznych tvaroch – kruh, štvorec, čo len chcete! Nechajte sa viesť svojou predstavivosťou. Dokonca aj pri 15 hladných deťoch určite zvíťazíte. Mliečna čokoláda, tmavá čokoláda, mandľová či oriešková čokoláda, alebo dokonca čokoládové lízanky – všetko je možné!
Staňte sa obľúbenými hostiteľmi a experimentujte s chutnými a zábavnými receptami. Dajte do stredu formičky jahodu alebo marshmallow, zatrite ju roztopenou čokoládou a vložte malú paličku. Keď čokoláda vychladne, aj to najprieberčivejšie dieťa sa bude dožadovať týchto neuveriteľných, domácich čokoládových lízaniek! Dokonca ich môžete vložiť do mrazničky a urobiť z nich mini čokoládové nanuky. Ale pozor, pri jednom určite nezostane!
Keď im začne zvyšok rodiny závidieť, môžete ich uchlácholiť ďalšími dobrotami s využitím rôznych druhov ovocia či kúskov slaného maslového karamelu!