Môj prvý byt

Zoznam kolaudačných darčekov

Vyhnite sa nechceným darčekom: pomôžeme vám nájsť tipy na kolaudáciu!

Robíte kolaudačnú párty pre svojich priateľov a rodinu. Ale nikto nevie, čo vám má priniesť, a tak sa vás pýtajú na tipy! Našťastie sme tu my. Pomôžeme vám pri plánovaní a dáme vašim hosťom skvelé tipy na kolaudačné darčeky.

Tipy na kolaudačné darčeky, ktoré sa osvedčia

Pri zariaďovaní prvého bývania si často musíte kúpiť úplne všetko. Pekný hriankovač, mikrovlnka a kanvica budú bezpochyby vítanými doplnkami do vášho nového domova. Vaši priatelia a rodina sa určite potešia, keď budú vedieť, že vám kupujú to, čo chcete, bez toho, aby si museli lámať hlavu pri hľadaní TOHO ideálneho kolaudačného darčeka. A ak už máte všetko, čo potrebujete na prípravu raňajok, prečo nepožiadať o multifunkčný prístroj na prípravu vašich obľúbených receptov? Vaši hostia vám tak môžu podarovať kuchynský robot vašich snov!

Housewarrming

 Alebo môžete požiadať o darček vhodný pri organizovaní párty, ktorý si môžu užiť spolu s vami: napríklad grily, súpravu na odšťavovače alebo palacinkovač sendvičovače. Môžete ho použiť už na vašej kolaudačnej párty, a potešiť tak vašich hostí, že vám podarovali niečo, čo môžete spoločne používať pri budúcich večierkoch.

Čo keby ste si vytvorili zoznam kolaudačných darčekov na našej webovej stránke? Môžete ho zaslať svojim priateľom, ktorí nebudú vedieť, čo skôr vybrať!

Celý súbor nájdete tu !